Kontakt

CONCRET Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo – Przemysłowe

ul. M. Skłodowskiej – Curie 23 B,
87-100 Toruń, Polska

tel/fax (0-56) 622-81-81
e-mail concret@to.onet.pl

O firmie

Concret Creative Group to międzynarodowa kreatywno-projektowa firma z siedzibą w Toruniu. Jej podstawowym kierunkiem działania jest rynek wschodni.
www.concretcreative.com.ua  to strona informująca o ukraińskim kierunku działania.
Obecnie realizując zamówienia projektowe mamy zaszczyt przedstawić na ukraińskim rynku markę Capella-design  (www.capelladesign.eu ) .
 
Właścicielem marki jest polski projektant-architekt Borys Krzywka, wywodzący się z rodziny o tradycjach projektowych. Będąc członkiem rodzinnej firmy „Krzywka design”, w 2000 r. wykreował własną markę Capella-design. Dzięki współczesnemu, nietypowemu podejściu do realizacji zadań zespołu projektantów, marka ta szybko się rozwija nie tracąc tempa od 2000 r., pozyskując nowych zwolenników.
 
Capella-design specjalizuje się w projektowaniu apartamentów, domków jednorodzinnych, moteli, pensjonatów, restauracji i barów. Od 2009 r. Firma aktywnie realizuje program produkcji własnych designerskich produktów, elementów wykończenia wnętrz – mebli, luster, schodów, drewnianych  paneli ściennych do wykładania gabinetów, bibliotek, domowych sal bilardowych. Trzeba zaznaczyć, że baza produkcyjna do przygotowania designerskich elementów wykończenia wnętrz znajduje się w tym samym mieście, w którym ma siedzibę biuro projektowe, co wpływa na operatywność i jakość wykonania.
 
Praktyczna realizacja projektów Capella-design na Ukrainie – podpisanie umów, najem podwykonawców, organizacja dostaw materiałów wykończeniowych – jest wykonywana przez polską firmę Concret Sp. z o.o., właściciela Concret Creative Group poprzez jej partnerów i przedstawicielstwa w krajach zamawiającego.